Знайомтесь - Tramontina

• це бразильська корпорація з віковою історією.

• це світовий лідер у виробництві товарів для кухні, будинку, саду.

• це бренд, який представлений в 120 країнах світу, це 10 фабрик і 18000 видів продукції.

• це інноваційні розробки, сучасний дизайн та еко-технології.

 

 

Фабрику Tramontina S.A. Cutelaria було засновано в 1911 році. Зараз її територія займає загальну площу 218000 м². Фабрика розташована в м Карлос Барбоса, штат Ріо-Гранде до Сул. Фабрика виробляє різні види ножів: універсальні ножі, професійні з сертифікатом NSF (з антибактеріальним захистом Microban), а також спортивні та розкладні ножі. Крім того, на фабриці випускаються мачете, вертіла, столові прибори, посуд, ножиці, кухонне приладдя - каструлі, формочки, сковороди з антипригарним покриттям Starflon, алюмінієві каструлі та блюда.

 

 

Фабрику Tramontina Farroupilha S.A. було засновано в 1971 році. Вона займає площу 62000 м². Фабрика знаходиться в м Фарроупілья, штат Ріо-Гранде до Сул, Бразилія. Фабрика виробляє широкий спектр столового та кухонного приладдя: цукорниці, форми для випічки, сковороди для смаження, келихи для шампанського, соусники, шейкери для коктейлів, каструлі, пароварки, креманки, набори для приправ, ємності для олії, миски різного розміру для приготування та подачі страв, салатники, столові прибори- вишукані та підходящі для щоденного використання, блюда, інше кухонне начиння. Всі товари виготовлені зі стійкої до корозії сталі. Для зручності весь асортимент поділяється на групи за наступними категоріями: сервіровка столу; чай та кава; бар; плита і духовка; столові прибори і посуд. Посуд здатний задовільнити потреби як роздрібного покупця, який прагне зробити свою кухню більш досконалою, так і корпоративних клієнтів, адже він чудово вписується до інтер'єру ресторану, бару, готелю, лікарні та інших пунктів громадського харчування.

 

 

Фабрика Tramontina Belem S.A. займає площу 197000 м², з яких 60000 м² припадає на виробничі потужності, розташована в м Белем (північному регіоні Бразилії). Тут виробляється 1200 різних найменувань товарів за чотирма різними напрямками: розділочні дошки, кухонні аксесуари, рукоятки для ножів і столових приборів, меблі та інше.

 

У 2011 році компанія Tramontina відзначила 100-річний ювілей. На честь цієї події був створений логотип, у якому цифра 100 стилізована під символ незкінечності. 100-річчя Tramontina - це сто років успіху та енергії; це - погляд у майбутнє.