Де придбати?


Список наших офіційних партнерів великий, оскільки багато інтернет-магазинів працює з асортиментом ТМ Tramontina і може коригуватися. Для уточнення статусу магазину, якого на даний момент немає у списку, пишіть нам.

TRAMONTINA - бразильська компанія з віковою історією та бездоганною репутацією.

Вже багато років компанія є світовим лідером з виробництва кухонних ножів і столових приборів, якість яких знають та цінують.

БУДЬТЕ ПИЛЬНИМИ!
СТЕРЕЖІТЬСЯ ПІДРОБОК!

TRAMONTINA відома у всьому світі завдяки дійсно якісним продуктам, широкому асортименту та розумній ціні.
Проте, дуже часто під брендом TRAMONTINA продають відверті підробки, які не мають нічого спільного з легендарними продуктами.

Ознаки підробки:

 1. На підробній упаковці відсутній логотип TRAMONTINA, на зворотному боці відсутні штрихкод та опис товару.
 2. Низька якість продукту:
  • сталь тонка, в дрібних "раковинах"
  • зубчики на лезі менші, ніж у оригінального продукту
  • пластикове руків'я зроблене неакуратно, із зазубринами та задирками
  • сталь леза настільки тонка, що зі зворотьного боку залишається відбиток логотипу.
 3. Ціна значно нижча, за ціну оригінала

Важливо!
Різне написання на клинку або упаковці "Brazil" / "Brasil" не свідчить про підробку, оскільки "Brazil" - це англійський варіант, а "Brasil" - португальський. Фабрика не має жорстких мовних стандартів з огляду на обширність ринку збуту.

Для 100% впевненості в оригінальності продукції, ми рекомендуємо купувати ножі та столові прибори TRAMONTINA в інтернет-магазинах, які є офіційними партнерами ексклюзивного дистриб'ютора ТМ TRAMONTINA в Україні. Список партнерів:

Список наших офіційних партнерів великий, оскільки багато інтернет-магазинів працює з асортиментом ТМ Tramontina і може коригуватися. Для уточнення статусу магазину, якого на даний момент немає у списку, пишіть нам.